На території Нацпарку «Святі гори» незаконно вирубили дерев на майже 11,5 млн грн

ГО “Батарейки, здавайтеся” першою в Україні отримала дозвіл на вивіз до Європи батарейок для їх подальшої переробки.

Першою в Україні громадська організація “Батарейки, здавайтеся” отримала дозвіл на переробку батарейок в Європі. Перша партія батарейок буде транспортована для переробки на завод GreenWEEE в Румунії. Про це повідомляється на офіційному сайті департаменту екодогії ДонОДА.

Усі суб’єкти у сфері поводження з відходами, органи місцевого самоврядування, райдержадміністрації, ОТГ, військово-цивільні адміністрації можуть звертатися до ГО “Батарейки, здавайтеся”, якщо не хочуть просто викидати використані батарейки в смітник.

На сайті громадської організації зазначається, що вона втілює реформу, щоб за збір та переробку батарейок платили їх виробники з доходів від продажів (як це працює у Європі), і уже створила можливість для відповідальних компаній збирати батарейки на гарантовану переробку – проект Коробочки.

Одна коробочка рятує до 8 тис. м кв. землі від забруднення токсичними речовинами. В коробочку вміщається приблизно 650 батарейок. Виготовлена вона з міцного багатошарового картону, має захисну кришку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори